fbpx

Garnitury Kielce

Kielce to piękne garnitury. Coraz więcej mężczyzn ubiera je na co dzieńWarto postawić na garnitur – Kielce to wiedzą

Garnitury od zawsze były symbolem męskości. W tej kwestii wiele się nie zmieniło, z wyjątkiem jednego – coraz mniej mężczyzn nosi je na co dzień! Coś, co do niedawna było absolutną podstawą ubioru i w efekcie całego wizerunku, dziś jest zarezerwowane tylko na specjalne okazje. Pora z tym zerwać i ponownie przywrócić garnitury do męskich szaf! Przy dzisiejszej, szerokiej ofercie, można dobrać taki model, który sprawdzi się w każdych warunkach. Ubierz się z klasą i elegancją, aby wyjść na miasto, do kawiarni, czy restauracji. Możesz być pewny, że w pierwszej kolejności zmianę zauważą kobiety i Twój szef.

Męska klasa i elegancja – garnitury i Kielce

Zrób krok do przodu i zmień swój styl na bardziej dojrzały i męski. Martwisz się, że kupiony garnitur będzie źle dopasowany, jeśli nie spędzisz wielu godzin na przymiarkach? Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ możesz postawić na szycie garnituru metodą MTM. Co to takiego? Chodzi o to, że krawiec spotka się z Tobą w umówionym miejscu (wraz z całym setem rozmiarowym), wybierze oczywiście odpowiedni rozmiar z szablonu, naniesie poprawki na całości i zleci właściwe szycie. To sprawdzona i bardzo skuteczna metoda, dzięki której oszczędza się czas na kolejnych spotkaniach, a to z kolei wiąże się z niższą ceną. Do tego, wybór tkaniny i dodatków należy oczywiście w pełni do Ciebie – dzięki temu w pełni dopasujesz strój do swoich potrzeb. Kielce już postawiły na takie garnitury.

Mężczyzna z klasą

Właśnie tak kobiety wyobrażają sobie mężczyznę z klasą: to świetnie ubrany, posiadający dobre maniery gentleman, który nikomu się nie przymila. Chcesz raz na zawsze zerwać z dotychczasowym wizerunkiem? Garnitur z pewnością pozwoli Ci poczuć się z większą pewnością, na czym skorzystasz Ty, Twoja kobieta, praca i całe otoczenie. Nie bój się zmian, zwłaszcza tych na lepsze. Ludzie oceniają innych właśnie po ich wyglądzie, wyciągając daleko idące wnioski. Trzeba się pogodzić z tym, że najważniejsze jest właśnie pierwsze wrażenie, a Twój strój mówi o Tobie więcej, niż byś chciał. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby wyglądać z klasą na co dzień. Interesują Cię inne miasta? Jesteśmy też w Olsztynie!

7 Comments

  Perfekcyjne!

  Jestem niesamowicie zadowolony! Z pewnością wybrałbym jeszcze raz te garnitury. Kielce z pewnością nie mają sklepu, w którym mógłbym kupić chociaż w połowie tak dobry garnitur.
  Dodane: 2019-09-13
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Świetna jakość

  W poszukiwaniu garnituru zjeździłem całe Kielce. Garnitury szyte na wymiar polecił mi kolega. Zdecydowałem, że i tak garnitur będzie mi służyć przez parę następnych lat, więc warto wydać troszkę więcej. Jestem bardzo zadowolony z jakości i tego, jak się na mnie układa garnitur. Mogę szczerze polecić!
  Dodane: 2019-09-20
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Doskonały garnitur

  Garnitur noszę na co dzień, dlatego muszę wyglądać świetnie i czuć się komfortowo. Tylko kupując garnitur na miarę, mogę mieć pewność, że jest idealnie wykonany, ale do tego jest potrzebny naprawdę kompetentny krawiec. Kielce nie mają zbyt wielu krawców, którzy mogliby sprostać zadaniu. Krawiec z dojazdem okazał się rozwiązaniem. Z uszyciem uporał się sprawnie, a uszyty garnitur jest bardzo wygodny, a ja czuję się w nim bardzo komfortowo i pewnie. Polecam
  Dodane: 2019-09-27
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Najlepsze garnitury w Kielcach

  To z pewnością najlepsze garnitury Kielce. Cennik nie jest wygórowany, na prawdę warto wydać troszkę więcej i cieszyć się unikalnym garniturem. Szczerze polecam, ponieważ to ważne, aby mieć chociaż jeden porządny garnitur.
  Dodane: 2019-10-04
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Szczerze polecam

  Zdecydowałem się na porządny garnitur, bo odkąd pamiętam w garniturach wyglądałem jak pingwin ;) Doszedłem do wniosku, że kupie sobie garnitur w ramach prezentu urodzinowego. Szybko sprawdziłem, gdzie znajdę garnitury męskie Kielce. Zadzwoniłem do krawca i umówiłem się na pomiar. Wymarzyłem sobie granatowy garnitur z mocno widoczną kratą. Nie czekałem długo i już garnitur był u mnie. Wyglądam naprawdę świetnie! Bardzo chętnie go zakładam, a marynarkę wykorzystuję też do pół formalnego ubioru z innymi spodniami :D
  Dodane: 2019-10-17
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Piękne garnitury

  Chcesz dobrze wyglądać? Tylko garnitury na miarę! Kielce mają prosty wybór, bo nie widzę konkurencji dla krawca z dojazdem. Świetna jakoś i przystępne ceny. Jestem bardzo zadowolony.
  Dodane: 2019-10-23
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Dla mnie 10/10

  Sprawdziłem każdy sklep z garniturami, Kielce nie ma ich zbyt wiele ;) Nigdzie nie znalazłem garnituru, który by mnie zachwycił. Zdecydowałem się skontaktować z krawcem z dojazdem. Miałem jasną wizję, jaki chcę krój i materiały, więc współpraca naprawdę gładko przebiegała. Na realizację zlecenia nie musiałem zbyt długo czekać. Z wyniku jestem bardzo zadowolony!
  Dodane: 2019-10-29
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *