7 września 2017

Skarpetki do garnituru. Jak je dobrać, żeby nie wyglądać śmiesznie?

Dobór odpowiednich skarpet albo wydaje się niektórym kompletnie nie istotny (takie osoby postrzega się jako niechlujne), albo wręcz przeciwnie – zbyt trudny i pełen modowych pułapek. Oba podejścia są błędne. Skarpety to bardzo wdzięczna część męskiej garderoby, która może być doskonałym dodatkiem lub uzupełnieniem całej stylizacji.
7 września 2017

Po czym poznać dobry garnitur? Krój to nie wszystko.

Uważamy, że jedną z najważniejszych cech mężczyzny, i to taką, którą widać na pierwszy rzut oka, jest umiejętność kreowania własnego stylu. Do tego niezbędny jest idealny garnitur. Złośliwi powiedzą, że „Garnitury się szyje, nie kupuje” - jednak co to w ogóle znaczy? Doradzimy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni dla siebie garnitur.
7 września 2017

Garnitur na wesele? Niekoniecznie czarny.

Moda na polskich weselach to temat rzeka – zwłaszcza jeśli chodzi o męską część gości. Dlaczego? Ponieważ normą na absolutnie każdym weselu staje się dobrze znany nam wszystkim widok krótkich rękawów koszuli, czy garniturów obowiązkowo za małych o jeden rozmiar. Do tego wszech obecna czerń w wydaniu pogrzebowym...